Witamy w serwisie Wydawnictwa Promotor - Kalendarze Kraków.


Nasza firma już od 1993 roku tworzy i sprzedaje funkcjonalne i piękne kalendarze. Zajmujemy się również dystrybucją kalendarzy współpracujących z nami producentów.
Aktualnie, w nowej bardziej funkcjonalnej odsłonie serwisu i z nowymi wzorami, będzie to jeszcze łatwiejsze i bardziej korzystne!

W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo kalendarz, który nie tylko spełni swoją biznesową rolę promując Waszą markę i produkty przez cały rok; ale też będzie stanowił nieocenioną pomoc w pracy i cieszył oczy swoją urodą.

Stale podążamy za światowymi trendami w naszej branży. Mogłoby się wydawać, że kalendarz, który towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat, znalazł już swoją nieodmienną postać. Tak jak w świecie mody co roku modne są inne kolory i formy, tak również świat kalendarzy wciąż podlega nowym rynkowym trendom.

Nabywając nasze kalendarze macie Państwo pewność, że stanowią one idealne połączenie tradycji z nowoczesnością - gwarantujące, że Wasi klienci patrząc na nie lub ich używając będą w pełni usatysfakcjonowani, niezależnie do wieku, zawodu i preferencji estetycznych.

Kalendarz jest najbardziej uniwersalną formą wykorzystywaną w skutecznym marketingu. Jest nośnikiem utrwalającym wizerunek firmy, ale może jednocześnie promować produkty. Jak żadna inna forma doskonale łączy w sobie powagę public relations i emocje reklamy.

Nabywając nasze kalendarze, otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości o niepodważalnych walorach estetycznych, który będzie pracował dla Was przez cały rok, co przełoży się również na fakt, że będzie to jednocześnie w sumie najtańszy sposób w jaki dotrzecie Państwo z przekazem marketingowym do Waszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu, przekazywania uwag i wskazywania, jaki jeszcze kalendarz mamy stworzyć. Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne!Zespół Wydawnictwa Promotor

RODO

POLITYKA PRYWATNOŚCI